Kış Bahçesi Modelleri

Kış bahçesi modelleri için en uygun mekanlar: Balkon, kafe ve teraslar  son derece uygundur. Kışın yeşil ile iç içe olmak isteyenler için kış bahçesi modelleri sunulmaktadır. Bitkilerin yetişmesi için uygun imkanı sağlamak ise profesyonel bir uygulama ile mümkün olmaktadır. Cam tavan sistemleri kış bahçelerinin işlevselliğinde etkili olmaktadır. Cam tavan sistemi, mekanın hem bitkiler için hem de insanlar için ideal şartlara sahip olmasını sağlamaktadır.

Cam tavanlar sabit olabileceği gibi açılır kapanır özelliğinde de olabilmektedir.

Açılı olması ise yağmur ve karın etkili bir şekilde drene edilmesini sağlamaktadır.

Farklı boyutlardaki ölçülere göre cam tavan oluşturulabilmektedir.

Güneşin az olduğu kış günlerinde ışıktan maksimum düzeyde faydalanma imkanı sunmaktadır.

Bitkilerin gelişmesine sağladığı etkinin yanında, etkili bir manzara ve şık bir dekorasyon imkanı da sağlamaktadır.

Motorlu Pergola Kış Bahçesi Modelleri

Çeşitli ürünlerle son derece profesyonelce oluşturulmaktadır. Kış bahçelerinin kullanışlı olmasında motorlu pergola çeşitleri de etkili olmaktadır. Sahip oldukları özellikler sayesinde ürün modelleri çeşitliliğini de arttırmaktadır. Motorlu pergola sistemleri hava şartlarına göre kullanım imkanı sağlamaktadır. Pergola detaylı bilgi edinmeniz için ürün kategorimizi inceleyin.

Hareketli ve sistematik kullanım sunmaktadır. Hem çatı sisteminde hem de duvarlarda kullanım mümkün olmaktadır. Kış bahçelerinin aşırı rüzgar ve güneşte güvenli mekanlara dönüştürmektedir.

Uzaktan kumandalı olması ise pratik kullanım imkanı sunmaktadır. Motorlu pergola çeşitlerinin alüminyum profile sahip olması ise sağlam ve uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.

Kaliteli ve yeterli güce sahip olan motorlar da pergolanın ideal şekilde çalışmasını sağlamaktadır.

Etkili tasarımı sayesinde kolay işçilikle rahat birer kurulum imkanı sağlamaktadır.

Çelik Çatı

Çelik çatı sistemleri ile kış bahçelerinin korunaklı güvenli mekanlar olarak tasarlanması mümkün olmaktadır. Sağlam bir çatıya sahip olan kış bahçe ürünü amacına uygun şekilde kullanılabilecektir. Olumsuz hava koşullarından etkilenmeyen (1) çatı için çelik çatı çeşitleri değerlendirilmektedir. Çelik çatı sisteminin kış bahçelerine sağladığı avantajlar şu şekildedir:

Çelik çatılar farklı ölçülerde profiller ile tasarlanıp, farklı görünümler elde edilmektedir. Bu sayede şık bir çatı görüntüsü de elde edilmektedir.

Farklı ölçülerde yapılabilmesi ise parçalı ya da bütün bir çatı oluşturma imkanı sağlamaktadır. Bu sayede kış bahçesi kullanım alanına göre gerekli alanda parçalı çatıya sahip olabilmektedir.

Korumalı mekanizmasıyla dış ortam şartlarına uyum sağlayabilme özelliği kış bahçesinin işlevselliğini arttırmaktadır.

Sağlam, şık, isteğe ve ihtiyaca uygun olarak özgün tasarlanma imkanı sağlaması, özgün tasarıma sahip ya da sınırlı alanlarda etkili winter garden oluşturma imkanını da sunmaktadır. Ürün çeşitlerimiz aşağıda sizlere sunduğumuz örneklerde olduğu gibi tasarımlarımızı ve modellerimizi göz gezdirebilirsiniz.

Ürün modellerimizle ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ürün modellerimizle ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  Profesyonel teknik ekibimiz yerinize gelerek ücretsiz olarak sağladığımız keşif hizmeti ile en doğru ürünü almanıza yardımcı olacaklardır.

Fiyat Teklifi Al

Ürün Modelleri ve Çeşitlerimiz