Pergola Sistemleri

Pergola sistemleri birçok alanda aktif olarak kullanılan sistemler arasında yer alan pergola, yani gölgelik anlamına gelmektedir. Gölgelik olarak kullanılabilen pergola sistemleri son on yıl içerisinde giderek artan bir rağbet oranıyla tercih edilmektedir. Başta evler ve kafeler olmak üzere birçok farklı yapıda kullanılabilen bu sistemler güçlü ve dinamik yapılarıyla uzun ömürlü kullanım hacimlerine sahiptir. Otomatik ve manuel olarak çalıştırılabilen versiyonları her bütçeye uygun olarak satın alınabilir. Montaj işlemleri de bizzat pergola sistemleri firmamızın yetkilileri tarafından bir iş günü içerisinde gerçekleştiriliyor.

 Pergola Sistemleri ve Çeşitleri

En çok tercih edilen modellerin başında motorlu olan modeller gelmektedir. Uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen bu sistemler müşterilere her açıdan kolaylık sağlamaktadır. Kumandasındaki düğmelere basılarak rahatlıkla açılıp kapanabilir, temizlikleri de aynı oranda konforlu bir şekilde yapılabilir. Tam açmanın dışında yarı açma ve aralama gibi seçenekler de hem gölgeden hem de güneşten tam randımanlı faydalanmayı olanaklı hale getiriyor.

 Alternatif Pergola Modelleri

Bahçe ve teraslarda uygulanabilen yarı açık pergola modelleri aynı zamanda ışıklandırma seçeneklerine de ev sahipliği yapmaktadır. Kare ve dikdörtgen biçimli olan bu sistemler yazın sıcak havaların olumsuz etkisinden koruduğu gibi, kışın da soğuk havalara ve yağışlara karşı ekstra koruma sağlamaktadır.

Gelişen teknoloji ile birlikte bu sistemlerde kullanılan alt yapı da değişkenlik göstermektedir. Tamamen elektronik aksamlarla kontrol edilebilen versiyonları hem çok daha uzun ömürlü hem de pratik kullanımlar için idealdir.

Son seçenekler arasında ise ahşap ve doğal masif malzemelerin kullanıldığı sistemler yer alıyor. Doğal bir görünüme sahip olan bu ürünler çok daha hesaplı olup özellikle otantik dekorasyonlarda aktif olarak kullanılabilir.

Fiyat Teklifi Al

 Pergola Modellerinde Renk Seçenekleri

Geçtiğimiz on yıl içerisinde genellikle beyaz, krem ve gri gibi ana renklerde imal edilen bu sistemler artık birçok farklı renk seçeneğini de bünyesinde barındırıyor. Özellikle restoran ve kafe gibi işletmelerde turuncu, kırmızı, mavi ve yeşil gibi canlı renkler de bu sistemlerde aktif olarak kullanılabilmektedir. İstediğiniz gibi bir kış bahçesi yapmanıza olanak tanıyan ürünümüz sayesinde, hayallerinizdeki yere hemen şimdi kavuşabilirsiniz.

 Pergola Sistemleri Kullanım Alanları ve Teknik Özellikleri

Katlanabilir cam sistemleri ve alüminyum pvc kaplamalar ile birlikte montajı yapılan sistemler birçok farklı alanda kullanılabiliyor. Evler, teraslar, bahçeler ve kafe gibi işletmelerde kullanılan mekanizmalar toplamda 5 yıldan başlayan garanti sürelerine sahiptir.

Pergola sistemlerinin fiyatları özelliklerine ve ebatlarına göre farklılık göstermektedir. Detaylı bilgi almak ve ücretsiz keşif için satış personelimizden destek alabilirsiniz.

Çeşitlerimiz